Promocje internetu

Promocje internetu - wyjątkowe okazje, które są dostępne na naszej stronie internetowej lub na Facebooku. 
 Znajdują się tu fantastyczne nagrody po promocyjnych ilościach punktów!

 

"Promocja Facebook" w Programie Premium na łamach portalu społecznościowego www.facebook.com 


1. Organizatorem promocji jest firma Sauersand Jakub Dymacz z siedzibą w Krakowie.

2. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. 

3. Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna posiadająca własne konto na portalu społecznościowym www.facebook.com. 
 

4. Aby otrzymać  nagrodę, należy złożyć indeks (książeczkę)  z odpowiednią danej nagrodzie ilością znaczków, w jednej  z placówek biorących udział w naszym programie. Należy pamiętać aby indeks był uzupełniony o niezbędne dane osobowe oraz symbol katalogowy nagrody zaczynający się na literę „FB”.

W przypadku ofert limitowanych, o otrzymaniu nagrody decyduje kolejność złożenia książeczki.

5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie, w szczególności z przyczyn techniczno - organizacyjnych. 

6. Promocja, której warunki zostały określone w niniejszym Regulaminie, nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r., Nr 4, poz. 27, z późniejszymi zmianami).

 

 

 

 

Internetowy Outlet

Mini latarka LED

kod: F016

Opis: Mini latarka LED marki M-Collection o wymiarach 9,3 cm x 3 cm. Zasilana trzema bateriami AAA. Dzięki wbudowanym diodom zmniejsza się zużycie energii.

 

74 pkt.

Worek szkolny dla dziewczynki Pet Shop

kod: F019

Opis: Worek przeznaczony do przenoszenia obuwia oraz stroju gimnastycznego. System sznurków umożliwia wygodne noszenie worka w dłoni, na ramieniu, a także jak plecak.

40 pkt.

Portfel z brelokiem dla dziewczynki Pet Shop

kod: F020

Opis: Portfel z brelokiem Pet Shop. Portfel z praktycznymi przegródkami, zdobiony atrakcyjnymi motywami. Świetny pomysł na prezent dla dziewczynki.

50 pkt.

Portfel dla chłopca Beyblade

kod: F029

Opis: Portfel Beyblade. Portfel z praktycznymi przegródkami, zdobiony atrakcyjnymi motywami. Świetny pomysł na prezent dla chłopca.

50 pkt.

Zestaw przyborów szkolnych Cars

kod: F033

Opis: Zestaw 4 przyborów szkolnych z serii Cars. Zawartość: 1 ołówek, 1 gumka, 1 temperówka i 1 linijka - 15 cm.

45 pkt.

Plecak szkolny dla dziewczynki Pet Shop

kod: F034

Opis: Pojemny 2-komorowy plecak szkolny dla dziewczynki z serii Pet Shop.

130 pkt.

Gryzak z ruchomymi elementami

kod: F048

Gryzak łączy w sobie zalety miękkiego gryzaczka i grzechotki, gdyż posiada miękkie części niosące ulgę ząbkującemu maluchowi.

45 pkt.

Bidon z rurką.

kod: F049

Idealny na rower, podwórko, a także do szkoły! Bidon z wieczkiem i wygodną rurką z zatyczką. Szczelny, łatwy w utrzymaniu czystości. Pojemność: 480 ml.

50 pkt.