Promocje internetu

Promocje internetu - wyjątkowe okazje, które są dostępne na naszej stronie internetowej lub na Facebooku. 
 Znajdują się tu fantastyczne nagrody po promocyjnych ilościach punktów!

 

"Promocja Facebook" w Programie Premium na łamach portalu społecznościowego www.facebook.com 


1. Organizatorem promocji jest firma Sauersand Jakub Dymacz z siedzibą w Krakowie.

2. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. 

3. Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna lub prawna posiadająca własne konto na portalu społecznościowym www.facebook.com. 
 

4. Aby otrzymać  nagrodę, należy złożyć indeks (książeczkę)  z odpowiednią danej nagrodzie ilością znaczków, w jednej  z placówek biorących udział w naszym programie. Należy pamiętać aby indeks był uzupełniony o niezbędne dane osobowe oraz symbol katalogowy nagrody zaczynający się na literę „FB”.

W przypadku ofert limitowanych, o otrzymaniu nagrody decyduje kolejność złożenia książeczki.

5. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w każdym czasie, w szczególności z przyczyn techniczno - organizacyjnych. 

6. Promocja, której warunki zostały określone w niniejszym Regulaminie, nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 r., Nr 4, poz. 27, z późniejszymi zmianami).

 

 

 

 

Internetowy Outlet

Prostownica Mesko

kod: FB001

Prostownica jest bardzo prosta w obsłudze. Płytki z białej ceramiki idealnie prostują włosy, nadając im niesamowity blask. Moc 32W.

123 pkt.

Butelka z uchwytami

kod: FB007

Butelka do karmienia o pojemności 250 ml, wyposażona w silikonowy smoczek o średnim przepływie. Produkt wykonany z poliwęglanu, nie zawiera Bisfenolu A. Kolor wybierany losowo.

42 pkt.

Narzędzie wielofunkcyjne

kod: FB009

To niepozornie małe narzędzie wielofunkcyjne Topex posiada nóź gładki, mały nóż, śrubokręt krzyżakowy, śrubokręt płaski, otwieracz, kombinerki ze szczypcami i funkcją cięcia a także piłę.

176 pkt.

Hamak

kod: FB004

Wykonany z naturalnych materiałów. Maksymalne obciążenie hamaka 100 kg. Wymiary 200x80cm.

192 pkt.

Kubek termos

kod: FB002

Kubek termos o pojemniści 0,3L przeznaczony do napojów gorących i zimnych.Łatwe otwieranie i ścianki wykonane ze stali szlachetnej najwyższej jakości gwarantują wysoki komfort użytkowania.

75 pkt.

Pojemnik śniadaniowy

kod: FB003

Praktyczny, dwukomorowy pojemnik ( można samemu regulować położenie przegródki), zamykany na cztery zatrzaski, można go myć w zmywarce. Pojemność 0.95L. W zestawie łyżeczka.

39 pkt.

Podkładka pod laptopa

kod: FB005

Dzięki podkładce zapewnisz optymalną temperaturę pracy komputera. Niezbędna dla osób, które spędzają dużo czasu przy komputerze.

99 pkt.

Lusterko z podświetleniem Led

kod: FB008

Lusterko z podświetleniem to urządzenie całkowicie zmieniające jakość domowych zabiegów kosmetycznych. Lusterko pozwala na 3-krotne powiększenie, co umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnego makijażu. Lusterko sprawdza się nie tylko w domu, ale też w podróży, ponieważ jest lekkie i łatwe w przewożeniu.

204 pkt.